Dantel Kumaş Abiye Tasarımları

Abiye modellerinde vazgeçilmez ürün tasarımlarından biri şüphesiz dantel kumaş ile tasarlanan abiyelerdir. Modeli ve kullanılan kumaşın yapısı ile herkes tarafından beğenilen dantel kumaş abiye elbise modelleri yenilenen sezonun modasına uygun olacak şekilde özenle tasarlanmıştır. Yapılan tasarımlar arasında kendi ilgi odağına ve beğenisine göre abiye elbise seçimi yapmak isteyen kişiler farklı pek çok modele erişim sağlamaktadır. Abiye elbise modelleri arasında kollarının tamamı dantel kumaş işlemeli olan modeller ilk sırada yer almaktadır.

Abiye elbiseler arasında tarzı ile öne çıkan dantel kumaş abiyeler, üstü tamamen dantel kaplama olan şekli ile vitrinlerde yerini almaktadır. Bu abiye elbiseler sezonun sade ama şık parçaları arasında yer almaktadır. Abiye elbiseler arasında 2021 sezonunu yansıtan dantel kumaş modeller, balık form ve volan etek şeklinde iki farklı kesim ile sunulmaktadır. Bel kısmının fiziğe tam oturduğu bu abiye modelleri kişiyi daha uzun ve ince göstermektedir. Tüm abiye modelleri oluşturulan 2021 abiye kategorisi içerisinde yer almaktadır.

Dantel Kumaş Balık Form Abiye Modelleri

Balık forma sahip olan abiye modelleri arasında dantel kumaş kullanımı bu sezonun en beğenilen ürünlerini ortaya çıkarmaktadır. Dantel kumaş balık forma sahip olan abiye modelleri farklı renk ve beden seçenekleri ile kategori içerisinde hazırlanmıştır. Bu abiye modelleri belin tam oturduğu ve yaka kısmının hem V yaka hem de bisiklet yaka şeklinde geldiği modelleridir. Aynı zamanda kol kısımlarının bedene tam oturan ve kol ucu kısmı açılan modeller de iki farklı model seçeneği oluşturmaktadır. Etek kısmı balık form şeklinde tasarlanmaktadır.

Dantel Kumaş Volan Etek Abiye Modelleri

Dantel kumaş modası bu sezon içerisinde sıklıkla görülmektedir. Dantel kumaş ile tasarlanan abiye modellerinden biri volan eteğe sahip ve üst beden kısmı vücuda tam oturan modellerdir. Üst beden kısmının tam oturduğu bu abiye modelleri belden aşağı doğru volanlı şekilde açılan abiyeler ile şık hale getirilmiştir. Bu abiye modelinin bel kısmında özel kuşak bulunmaktadır. Bu kuşak abiyenin modeline ayrı bir hava katmaktadır. Abiye sezonunu yakından takip eden kişilerin tercih ettikleri bu model yuvarlak yaka ve kalp yaka şeklinde seçenek oluşturmaktadır.

Dantel Kumaş Abiye Modellerinde Renk Seçenekleri

Dantel kumaş abiye modelleri farklı model ve kesim seçenekleri ile kişilerin tarzlarına uygun hale getirilmiştir. Bu sezon dantel kumaş ile tasarlanan abiye seçimleri yapmak isteyen kişiler özellikle renk çeşitliliğine dikkat etmektedir. Renk seçenekleri arasında gülkurusu, pudra rengi, bebek mavisi, koyu yeşil, kırmızı ve koyu mavi renkleri en popüler olan renkler arasında yer almaktadır. Tüm renk seçenekleri dantel kumaş abiye model kategorisi altında sunulmaktadır. Tarzına yönelik seçim yapmak isteyen kişiler bu kategoriyi ziyaret etmektedir.

Dantel Kumaş Balık Form Abiye İle Kombin Oluşturma

Dantel kumaş balık forma sahip olan abiyeler ile kombin oluşturmak isteyen kişiler ilk olarak renk seçimi yapmaktadır. Renk seçenekleri arasında koyu yeşil renkte abiye seçenek kişiler daha parlak yan parça ürünler kullanmaktadır. Parlak gümüş renk tek bant topuklu ayakkabı ve rugan gümüş renk el çantası ile muhteşem kombin görünümü tamamlanmaktadır.

Dantel Kumaş Volan Etek Abiye İle Kombin Oluşturma

Dantel kumaş volan etek, gülkurusu ve pudra renk kullanımı ile daha eğlenceli hale getirilmiştir. Bu renklerde abiye seçimi yapan kişiler beyaz parlak renk stiletto ayakkabı tercihi ile aynı renk ve kumaş yapısına sahip el çantası kullanmaktadır. Bu kombin için suyolu bileklik seçimi kombine ışıltı kazandıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir