2022 Toptan Abiye

2022 Toptan Abiye Soğan Renk

Kadınların özel günlerde özel elbiseler tercih ettikleri herkesin bildiği bir durum. Bu elbiseler hem şık hem de gösterişli olmalıdır. Çünkü kadınlar için bulundukları ortamda dikkat çekici olmak önemlidir. Bu sebeple de sürekli olarak doğru kombini yakalamaya çalışırlar. Genellikle seçilen elbise türü abiyeler olur.

Abiyelerin tercih edilmesinin nedeni onlarca farklı modele sahip olmasıdır. Böylelikle abiyeler özel olan günlere uygun elbise tercihi yapılmasını sağlar. Kendinize ve sevdiklerinize uygun abiyeler için toptan abiye satışında bulunan site üzerinden uygun fiyata abiyeler bulabilirsiniz. Site stoklarında bulundurduğu birçok abiye modelini müşterilerine uygun bir şekilde sunuyor. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda sundukları abiyeleri şimdi de 2022 yılına uygun modellerle çeşitlendiriyor.

Abiye Nedir?

2022 toptan abiye modellerinin tamamını bulunduran firma, yeni yıla gösterişli bir biçimde girmenize yardımcı oluyor. Peki sitenin sunduğu abiye elbisesi nedir? Abiyeler genellikle boydan boya tasarlanmış elbise modelleridir. Uzun kollu, kısa kollu, kısa boy, uzun boy gibi birçok çeşidi vardır.

Bu çeşitler tesettürlü ve açık kadınlara özel olarak sunuluyor. Abiyeler günlük hayatta giyinmek için pek tercih edilmez. Genellikle nişan, mezuniyet, düğün, kokteyl gibi özel organizasyonlarda giyilir. Abiyeler kullanılırken yanınıza alacağınız çanta veya ayakkabınıza uygun bir kombin yapmanız gerekmektedir. Kombine ihtiyaç duyulan abiyelerde onlarca farklı modelde abiye çeşitlerini site üzerinden temin edebilirsiniz.

2022 Toptan Abiye Modelleri

Site üzerinden sunulan abiye modelleri 2022 yılına özel toptan satışlarla sunuluyor. Toptan satışlarla beraber daha uyguna alabileceğiniz modeller her organizasyona uygun tarzda üretiliyor. Aynı zamanda özel günlerde de giyebileceğiniz abiye modelleriyle vücudunuzun daha iyi görünmesi sağlanıyor.

Yeni yıla girerken kadınların abiye modelleri ile ilgili merak ettiği soruların başında 2022 yılında hangi modellerin moda olacağı gelir. Site üzerinden satılan abiyelerin tümü 2022 yılında moda ikonu haline gelecek elbiselerdir.

Balık Abiye

Abiyeler arasında en gözde modellerden biri olan balık abiyeler kadınların en çok tercih ettiği uzun elbiseler arasında yer alıyor. Hafif kuyruklu bir eteğe sahiptir. Bu model beli ve kalçayı iyice sararak zarif bir görünüm kazandırıyor. Zarif görünümünün yanı sıra girdiği ortamdaki insanların gözlerini üstüne çeviriyor. Balık modeli abiyeler daha çok davetlerde tercih edilir. Bu davetler arasında düğün, nişan, nikah gibi organizasyonlar yer alır.

Büyük Beden Abiye

2022 Toptan Abiye modellerini daha çok zayıf ve ince bir vücuda sahip olan kadınlarda görsek de balık etli kadınlar için de abiye modelleri bulunmaktadır. Büyük beden abiye modelleri sayesinde balık etli olan kadınlar da kendisine yakışan elbiseyi giyerler. Sitede bulabileceğiniz büyük beden abiye modellerinden istediğinize erişebilirsiniz.

Büyük beden abiyeler geniş bir tasarıma sahip gibi görünse de içerisine girdiğinizde belinizi kavrayan ve sizi incelten bir görünüm alıyor. Alt kısma doğru genişleyen ve tercihe göre dantelli modellere sahiptir. Bu abiye modeli daha çok eğlenceli organizasyonlar da tercih edilirken aynı zamanda düğün, nişan gibi özel günlerde de giyilebilir.

Nikah Abiyeleri

Pandemi nedeniyle düğünlerin azaldığını ve sadece nikah yaparak evlenen çiftlerin arttığını görebiliriz. Bu sebeple insanlar nikah için özel elbiseler giyerler. Özellikle kadınlar için giyilecek olan abiye modeli önemlidir. 2022 yılında en çok tercih edilen abiye modelleri arasında olması beklenen nikah abiyeleri kadınların zarif ve nikaha uygun bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Düğün için tercih edilen gelinliklerin yerini alan nikah abiyeleri evlenecek olan kişinin üzerinde muazzam bir görüntü oluşturuyor.

Nikah abiyeleri genellikle beyaz renkte seçilirken tercihe göre farklı renkte de seçilebilir. Gelinin üzerinde düz ve zarif bir görünüm sağlar. Üzerine eklenecek olan saç aksesuarı, tül ve eldiven ile görünümüne şıklık katar.

Nişan Abiyeleri

Nişan kız tarafı için en önemli organizasyondur. Çünkü nişan için özel konseptler kız tarafının tercihleriyle hazırlanır. Bu sebeple evlenecek olan kişinin giyeceği elbiseyi de özenle seçmesi gerekir. Site üzerinde bulabileceğiniz nişan abiyeleri sayesinde, nişanınızda çok şık ver zarafet dolu bir görünüme sahip olabilirsiniz. Genellikle uzun olan nişan elbiseleri gelin için vazgeçilmezdir.

Sadece nişanlanacak kişi için nişan abiyeleri tercih edilmez. Eğer yakın bir arkadaşınızın nişanıysa ve bu nişana önem veriyorsanız seçeceğiniz nişan abiyesi ile arkadaşınızdan sonra en şık görünüme sahip kişi olabilirsiniz. Askılı veya uzun kollu olabilen nişan abiyelerinin yanı sıra tesettürlü kadınlar için de özel modellerde nişan elbiseleri bulunur.

Gece Elbiseleri

Yoğun bir çalışma haftasının ardından hafta sonu bir gece eğlenmeyi düşünebilirsiniz. Çünkü ertesi gün iş yoktur ve iş yorgunluğunu atmak istersiniz. Bunun için giyeceğiniz gece abiyeleri sizi rahat ettirmelidir. Çünkü gideceğiniz eğlence yerlerinde oynamak ve zıplamak isteyebilirsiniz. Ya da belki de biriyle bir gece dışarıya çıkıp yemek yemeyi tercih edebilirsiniz. Tüm bu olasılıklar göz önüne alındığında gece elbiselerinin mutlaka sizi rahat hissettirmesi gerekiyor. Sürekli hareket halinde olacağınız gecelerde sizi rahatsız etmemesi gerekiyor. Site üzerinde bulunan gece abiyeleri hem rahatsız olmanızı engelliyor hem de gecenizin keyifli geçmesini sağlıyor.

Gece elbiseleri eğlence mekanlarında giymek için tercih edilir. Aynı zamanda yürüyeceğinizi düşündüğünüz zamanlarda da tercih edilebilir. Ayrıca eğer biriyle özel bir restoran da yemek yiyecekseniz yine gece abiyelerini tercih edebilirsiniz. Çünkü bu abiye modelleri rahat oldukları da şıktır.

Kokteyl Abiyeleri

Kokteyl organizasyonları genellikle elit insanların bulunduğu organizasyonlardır. Kokteyle gidecek kişinin de elit görünüme sahip olabileceği elbiseyi seçmesi gerekir. Bu sebeple tasarlanan kokteyl abiye modelleri hem şıkl hem de elit bir tarza sahip olmanızı sağlıyor. Kokteyl elbisesi giyerken kombinleyeceğiniz aksesuarlar da önemlidir. Bu sebeple seçeceğiniz aksesuarların çok büyük olmaması ve zarif olması sizi ön plana çıkaracaktır.

Kokteyl abiyeleri elit bir imaj sergilemek için önemlidir. Uzun olan bu elbiseler minimal dekolte modelleriyle sadelik ve şıklık katıyor. Kokteyller genellikle kısa sürdüklerinden seçeceğiniz abiye şık olmasına rağmen hafif rahatsız etse de organizasyonun sonunu getirmenize engel olmaz.

Parti Abiyeleri

Partiler genç kızların çılgınlar gibi eğlendikleri alanların başında geliyor. Elbette bu partiler sadece eğlence amaçlı değil aynı zamanda arkadaşlarla buluşma ve zaman geçirmeye yönelik de olabiliyor. Ne amaçla olursa olsun kızların mutlaka gittikleri yerlere uygun ve şık elbiseler tercih etme huyları partilerde de geçerlidir. Bu sebeple giyilen parti abiyeleri renkli ve cıvıl cıvıl olur. Hem kısa hem de uzun eteğe sahip olan bu abiyeler kişinin tercihine göre dekolteli veya dekoltesiz olur. Kırmızı, mavi, pembe, mor gibi daha birçok ilgi çekici renge sahip olan parti abiye modelleri askılı olurlar. Bu modelleri aynı zamanda eğlenebileceğiniz diğer mekanlarda da tercih edebilirsiniz.

Mezuniyet Abiyeleri

Yıllarca okuyup emek verdikten sonra merakla beklenen o mezuniyet anı kızlar için en özel günlerden biri haline geliyor. Çünkü emeklerinin karşılığını almış ve mezun olmuş biri olarak okul hayatlarına son veriyorlar. Bunu yaparken de doyasıya eğlenmek, mutlu olmak amacındalar.

Yalnızca üniversite değil aynı zamanda lise mezuniyetleri için de aynı heyecan için de olurlar. Bu sebeple yapılan mezuniyetlerde en şık ve rahat edebilecekleri elbiseleri seçerler. Mezuniyet abiyeleri tercihe göre değişse de genellikle dize kadar etek boyuna sahip olur. Pek dekolteli olmasa da eteklerde yırtmaç tasarımı hakimdir. Bu modeller yıllar sonra mezuniyet resimlerinize baktığınızda sizi o yıllardaki şıklığınıza götürür.

Tesettür Abiyeleri

Tesettürlü kadınlar için özel olarak tasarlanan tesettür abiyeleri en fazla tercih edilen modellerin başında geliyor. Kendi içerisinde de farklı modellere sahip olan bu abiyeler uzun kollu bir tasarıma sahiptir. Herhangi bir dekolte içermez. Uzun elbiselerden olan tesettür abiyeleri en az ayak bileği kısalığında olurlar. Tesettür abiyeleri içerisinde bulunan farklı kumaş türündeki tasarımlar ise şunlardır:

  • Pul Payet Tesettür Abiyeler
  • Güpür Tesettür Abiyeler
  • Saten Tesettür Abiyeler

Özel kumaşlara sahip olan bu abiyeler tesettürlü kadınların aradığı ilk elbiselerden oluyor.

Pul Payet Tesettür Abiyeleri

Pul payet tesettür abiyeleri hem renk hem beden hem de tasarım açısından çok farklı modellere sahiptir. Bu sebeple de diğer tesettür abiyeleri arasında ön plandadır. Son derece şık olan bu modelde uzun kollu ve uzun etekli tasarımlar moda. Bu modeldeki en büyük avantaj yaka kısmının eşarp bağlamak için son derece uygun olmasıdır. Bu sayede eşarbın bozulmasını ve kötü bir görüntüye sahip olmasını engeller. Ayrıca birçok türde modelle kombinlenebilen bu abiyeler Mürdüm payet abiye, gri payet abiye gibi birçok seçeneğe sahiptir. İstediğiniz payet abiyelerinden biriyle kombininizi tamamlayabiirsiniz.

Güpür Tesettür Abiyeler

Güpür tesettür abiyeler kumaşı gereği esnemezler. Bu abiyeleri seçerken mutlaka bedenine dikkat etmelisiniz. Aksi halde dar bir bedende alacağınız güpür abiyeler daha sonra esnemeyeceğinden uzun süre rahatsızlık verir. Darlığından rahatsız olmamak için mutlaka bedeninize tam gelen bir abiye seçmelisiniz. Bu abiyeler daha çok sünnet veya evlilik organizasyonlarında giyilir. Gri, beyaz, siyah gibi daha birçok renkte güpür abiye modellerine site üzerinden erişebilirsiniz.

Saten Tesettür Abiyeler

Saten tesettür abiyeler diğer tesettür abiyeler arasında en şık görünüme sahip olan tasarımdır. Eğer şık görünmeyi amaçlıyor ve tesettürlüyseniz saten tesettür abiyeler sizin için en uygun seçeneğe sahiptir. Saten elbiselerin seçilme nedenlerinden biri de çok fazla sayıda renk kombinasyonuna sahip olmasıdır. Bu avantajı ile istediğiniz kombini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Saten tesettür abiyeleri şık ve gösterişli olmayı düşündüğünüz birçok tören veya organizasyonda tercih edilebilir. Eğer özel bir yemeğe çıkacaksanız ve zarif bir görünüme kavuşmak istiyorsanız bu abiye tasarımını tercih edebilirsiniz. Özel bir davet veya kokteylde de bu tasarımı tercih edebilirsiniz. Saten elbise modelleri çok fazla esnemediklerinden bedenini iyi seçmek gerekir.

Kaliteli Abiyeler

Yukarıda anlattığımız birçok abiye modelini toptan abiye satan firma üzerinden temin edebilirsiniz. Site üzerinden hizmet veren firma, abiye modellerini müşterilerine sunarak fikir sahibi olmalarını sağlıyor. Son derece kaliteli kumaşlarla üretilen 2022 toptan abiye müşterilerinin yeni yıla şık ve göz alıcı biçimde girmesini sağlıyor. Piyasada bulunan birçok abiye satıcısından çok daha üst seviyede sundukları hizmet anlayışıyla güven veriyorlar.

Abiye Fiyatları

Kaliteli diye birçok insana gösterilen abiyelerin uçuk fiyatlara sahip olduklarını görüyoruz. Fakat firma toptan abiye satışı yaptığından, elbiselerini çok daha düşük fiyattan sunuyor. Piyasada bulunan abiye şirketlerinden daha kaliteli ve daha uygun fiyata verdikleri abiyeleri güler yüzlü personelleriyle sizlere ulaştırıyor. Böylece müşterilerine layık olan hizmeti sunuyor. Kaliteli abiye modelleri için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir